RENKLİ, SIZDIRMALARA KARŞI DAYANIKLI CONTİGO KUPALARI İLE OKULA GİTMEYE CAN ATACAKSINIZ!

anasayfablogrenkli, sızdırmalara karşı dayanıklı contigo kupaları ile okula gitmeye can atacaksınız!

Okulun sıkıcı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Contigo’suz böyle düşünmeniz çok normal! Yeni trend Contigo çocuk kupaları ile öğle yemeği saatinin gelmesini dört gözle bekleyeceksiniz. Futbol oynamaktan ve prenses gibi davranmaktan hiçbirşeye vakit bulamıyorsanız, merak etmeyin! Contigo kupalarının akıllı teknolojisi sayesinde sadece tek elinizi kullanarak içeceğinizi rahatlıkla içebilirsiniz. Üstelik hiçbir dökülme ve sızdırma olmadan! Contigo atılımcı ve özel tasarımları ile endişeli çocuklardan, çalışkan öğrencilere, coşkulu gençlere kadar tüm okula hitap ediyor. Okul çantaları ve sırt çantaları, özel dizayn kupalar, su şişeleri ve kahve kupaları ile güvende. Patentli sistemi ile dökülme veya sızdırmalarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Heyecan verici yeni bir öğretim yılı için renkli Contigo seyahat kupaları şıklığı, tasarım teknoloji ile buluşturuyor. İster birinci sınıf olsun isterse son sınıf, biliyoruz ki tüm ğrencilerimiz çok yoğun.

  • Bu yüzden Contigo Gracie modeli  aktif yaşam tarzınıza uygun özel tasarımı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Gracie koleksiyonu; patentli AUTOSEAL teknolojisi ile donatılmış, sızdırma yapmayan en son yeniliğimizdir. Tek el ile kullanmak çok basittir; içeceğinizi içmek için tuşa basın ve kilidi serbest bırakın. Otomatik kilit sistemi sayesinde yudumlar arası kilit ile hareket halinde kullanmak için çok idealdir. Tabiki zerafet de garanti altına alınmıştır; Gracie serisi de RED DOT TASARIM ödülü almıştır. Şimdi yapmanız gereken tek şey, serin mavi ile olağanüstü mor arasında karar vermek!
  • Striker, Gremlinlerin bölgesinde! Striker modeli kesinlikle kolaylık konusunda 100 alır! AUTOSPOUT® teknolojili  Contigo şişeleri tek tuş ile silikon ağızlığın çıkmasını sağlayan teknoloji ile donatılmıştır.Tek elle içilebilir pratik ve kolay tasarımın kapağındaki  Autospout düğmesi ile ağızlık tek hamlede kolayca açılır ve kapanır. Bu ağızlıkla içmek için ısırmaya gerek yok! Bu sayede daha konforlu ve sağlıklı bir içecek içme deneyimi yaşarsınız. Ağızlık kapağın içindeyken kirlenmekten korunur. Ergonomik tutma sapı sayesinde sadece iki parmağınız ile şişeyi tutmanız çok kolay. Kızlar Gremlin turuncusu ile havalı bir görünüme sahip olabilir yada  tatlı pempe ile erkekleri kaçırabilirler!
  • Swish ile Contigo aktif genlerimizi unutmadı. Sık sık spor mu yapıyorsunuz? Haftasonları kefiş yapmayı seviyor musunuz? Sık sık arkadaşınıza mı gidiyorsunuz? Swish modeli ile suyunuz herzaman elinizde olacak, Suyunuzu  içmek için düğmeye basmanız ve kilidi serbest bırakmanız yeterlidir. Yudumlar arası otomatik kilit sistemi mevcuttur. Patentli Contigo AUTOSEAL teknolojisi ile sızdırma ve dökülme yapmaz. Swish, dayanıklı ve yenilikçi TritanTM kopolyester ile yapılmıştır, sağlığınızı etkileyecek herhangi bir madde içermez, Şişelerimiz güçlü darbelere Dayanıklı ve asla koku yapmaz. Yeni Contigo Çocuk serisi ile çocuklarınız güvende!