S. S. S.Evet. Yedek parçalarımız web mağazamızda bulunmaktadır. Bunun için lütfen ülkenizin distribütörünü –distribütör bulucu- dan bulunuz.

Şimdilik yalnızca listedeki ülkelere gönderim yapabiliyoruz. Ülkenizdeki perakende satışçılara ürünlerimiz satabiliriz. Lütfen uluslararası distribütörlük partnerlerine bakınız.

İade ve değişimler yalnızca mycontigo.com üzerinden satılan ürünler için uygulanmaktadır. Başka yerden temin ettiğiniz ürünlerin iadesi ve değişimleri için ise aldığınız kurum sizin ürünlerinizin satış sonrası hizmetlerinden sorumlu oldukları için, direkt aldığınız kurum ile iletişime geçiniz. Mycontigo.com üzerinden aldığınız tüm ürünleriniz Üretim Garantisi ve Memnuniyet Garantisi ile kapsam dâhilindedir. Satış sonrası hizmetlerimiz ilgili daha fazla bilgi için lütfen Satış Sonrası Politikamızı inceleyiniz.

Eğer web üzerinden satın aldığınız bir ürün ise lütfen Kambukka bvba ile iletişime geçiniz ardından hemen temsilcilerimiz size gerekli bilgileri vermek üzere iletişime geçeceklerdir. Eğer ürün web sitemiz dışında bir yerden satın alınmışsa, iade ve değişim ile ilgili işlemler için lütfen satın aldığınız kurum ile iletişime geçiniz.

Contigo ürünlerinin distribütörü olmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

 info@mycontigo.com.tr adresine bir e-mail gönderin ya da iletişim kısmındaki formu doldurduğunuzda sizinle iletişime geçiyor olacağız.
Ürünlerinizi kişiselleştirmek istiyorum. Ürünleriniz için kişiye özel tasarımlar yapıyor musunuz?
Evet bu hizmeti sağlıyoruz. Ülkenizde bulunan distribütör ile iletişime geçebilir(Distribütör bulucu) ya da  info@mycontigo.com adresine mail gönderebilir ya da iletişim kısmındaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle iletişime geçiyor olacağız.

Renk açıcı, aşındırıcı, çamaşır suyu gibi kimyasal maddeleri temizlemek için kullanmayınız. Tüm kupaları ve kapakları kapaklarını çıkararak muhafaza edin. Bu sayede küf ve kötü kokuların oluşmasını engellemiş olacaksınız.
Contigo ürününüzü daha uzun ömürlü kullanmak için, elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz çünkü bulaşık makinası ve bulaşık makinası deterjanlarının kullanımı yıpratıcı olabilir. Özel bilgi olarak, tüm bulaşık makinasında yıkanabilir olan kupalar ve kaplar için lütfen ürününüzün Bakım & Kullanım Talimatlarını okuyunuz. Tüm kapaklarımız bulaşık makinasında yıkanabilir.

Satışta olan tüm ürünlerimiz BPA sız dır.

Lütfen mağaza bulucu(shoplocator) uygulamamıza size en yakın perakende satış mağazasını bulmak için kullanın.

Evet. Contigo ABD merkezli bir firmadır. Lütfen daha fazla bilgi için www.gocontigo.com adresini ziyaret edin.

Size yakın olan perakende satış mağazaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bireysel satış noktalarımızın stok bilgilerine erişimimiz bulunmamaktadır.

Perakende satış mağazaları listemize bakabilirsiniz. Avrupa Birliği Ülkeleri sitesini kontrol edebilirsiniz ya da bizim uluslararası distribütörlerimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

TÜRKİYE Distribütörlüğü

DUDULLU  Organize Sanayi Bölgesi
4.CADDE NO:4
YUKARI DUDULLU UMRANİYE 
34776 ISTANBUL TURKEY
TEL: +90 216 5276028
FAX: +90 216 5276038

ABD Distribütörlüğü:

Ignite USA Attn: Contigo Customer Service
954 W. Washington Blvd.
MC 37, 7th Floor
Chicago, IL 60607
www.gocontigo.com Avustralya Distribütörlüğü:

DKSH Australia Pty. Ltd.
Unit 3, 5 Meridian Place
Norwest Business Park
Bella Vista NSW 2153
Australia
Tel: +61 2 8884 6000
www.dksh.com/australia


Japonya Distribütörlüğü:

Daisaku Shoji Ltd.
12F, The Imperial Hotel Tower
1-1-1, Uchisaiwai-Cho, Chiyoda-ku
Tokyo, Japan
Tel: +81 3 3539 4000
www.daisaku-shoji.co.jp/p_contigo

 

South America Distribution:
Grupo Alca, C.A.
Caracas, Venezuela
Tel: +011-58-416-633-2052
info@comprameloya.com 
www.comprameloya.com