Vakum Teknolojisi

anasayfateknolojivakum teknolojisi

Contigo® çift katmanlı paslanmaz çelik su şişeleri, seyahat kupaları, vakumlu yalıtım malzemeleri ile günümüzün en ileri teknolojisini ürünle birleştirerek size sunuyor.

Contigo® bu üstün yalıtımı, içeceğinizi saatlerce aynı sıcaklıkta tutmak ve siz okuldayken, arabadayken, ofisteyken her içim deneyiminizi bir keyfe dönüştürmek için kullanmaktadır. Buna ilaveten vakum teknolojisi ile donatılmış ürünlerin çift katmanlı yapısı, ürünlerin dış yüzeyinde oluşabilecek buğulaşmanın önüne geçmekte ve tutmayı kolaylaştırmaktadır.Vakumlu yalıtılmış kupalar iki ayrı paslanmaz çelik duvardan tasarlanmıştır. Bir duvar kupanın içini oluştururken diğeri de dış yüzeyi oluşturur. Bu iki duvar arasında dikkatli mühendislik hesaplamaları sonucunda boşluk bırakılmıştır. Bu iki duvar arasında kalan hava ise özel teknik süreçler sonucunda alınmıştır bu sayede arada bir vakum oluşmuş olur. Bu vakumun oluşturulması dolayısıyla kupanın içindeki ve dışımdaki enerji/sıcaklık birbirini etkilemez ve geçemez. Bu sayede içeceğinizin ısısı saatler boyu korunur. Sıcak içecekler 4 veya daha fazla süreyle sıcak kalır soğuk içecekler ise 12 saat veya daha fazla soğuk kalır.

Vakumla yalıtılmış su şişeleri ve seyahat kupalarının seyahat edenlere ve çocuklara olduğu kadar doğa sporları ve aktif hayat tarzına uyumlu mükemmel ve geniş seçenekleri bulunmaktadır. Soğuk içecekler güçlü ve doğa spor aktiviteleri sırasında taze ve sağlıklı kalırken sıcak içecekler ise sıcaklık ve konfor sağlarlar.