Hakkımızda

Contigo® seyahat kupaları, su şişeler, çocuk içecek bardakları ve kahve mugları ile hareketli yaşam düzenleri içinde günlük işlerine uyum sağlayacak çözümler arayan bilinçli tüketiciler için tasarlanmıştır. Koşuşturmaca içine sığdırmaya çalıştığımız içecek alışkanlıklarımız çoğu zaman hareketli yaşam ritmimize uyum sağlayamaz ve kullandığımız bardakların, kupaların dökülmesine saçılmasına sebep olur. Contigo® bu tüketici iç görüsünden ilham alarak hepimizin günlük rutinine meydan okuyacak yenilikçi ve işlevsel tasarımlı ürünler geliştirdi. Tüm ürünler stil sahibi ve dayanıklı yapılarıyla hem performansı hem de tasarımıyla dikkat çekiyor. Contigo® ürünleri size günlük hayatınızda yüzleşmeniz gereken zorluklara karşı güven verirken en iyi ürüne sahip olmanızın haklı bir gururunu yaşatır.

Contigo® birçok serinin altında yer alan ve ağızlık kısmındaki kilit sisteminden oluşan AUTOSEAL® teknolojisi ile içecek tüketim alışkanlıklarınızı uygun seyahat kupaları, su şişeleri ve kahve kupaları gibi ürünleri hayatınıza uyarlıyor.

Tüm Contigo® ürünleri %100 sızmaya dirençlidir ve hiçbir şekilde dökülmez, bunun yanı sıra üstün yalıtım malzemeleriyle içindeki sıvıyı uzun süre ister soğuk ister sıcak tutabilirler.